Říjen 2012

TRICK OR TREAT.

31. října 2012 v 19:59 | Fley^ |  Daybook.
Veselý Halloweenˇˇ
Chjoo. Proč nežiju v Americe nebo v Anglii? Chci Halloween! Chci chodit k lidem domů a žebrat o sladkosti:D :-*
Jinak co můj život?o.O Nic extra se neděje.Na výtvarce byl zase ten nádhernej klukˇˇAww..ten jeho zadek:**:D Dneska jsem nebyla na fyzice Yeah.Jela jsem na rovnátka:// Dala mi gumičky a bolí mě celá huba hele.. Zítra tam jdu zas:
A ještě něco..Mám 2 z Mat! :DD Já vim, asi si řikáte: ,, To je tak blbá nebo co?" ,ale fakt u naší úči to je úspěch.. šla bych slavit ,ale až tak úžasný to zas neni;DD hmm. Chci mít z matiky 2 na výzo.. To nedám! :DD Zítra máme psát z chem, takže mě prej pak vyzkouší když tam nebuduˇˇ Jinak dneska o fyz.Koloval papírek po třífě:'DDD Brali jsme teplo zrovnaˇˇ
,, Já myslela ,že nám poví o sobě když je teplej" .. omg výtlem všichni.. no a když se to dostalo k L. ,která sedí v první lavici tak on jí to sebral. A on nám vždycky vyhrožuje ,že ty dopisy bude číst nahlas no.. a tak to začal číst a teď se uprostřed tý věty zastavil a začal se chechtat.. :'DD Jinak dobrý jakoˇˇ Už jdu tak pá:-*Do you speak Russian?

29. října 2012 v 19:59 | Fley^ |  Daybook.

Ahojte všici.
Jo já vím,psala jsem naposled sice v pátek ,ale od tý doby se toho stalo víc.V sobotu,ano sněžilo já vím. My jsme asi tak moc chudý a nemáme na okna ,že to všichni musí psát na facebook.Stejně to zase roztaje a budem jedině rádi když před Vánocma napadá novej ;D Nebo vy možná ne, ale já mám sníh docela ráda a nesnesla bych další Vánoce na blát졡
Jinak byla zima jak na severním pólu ,tak jsem si myslela ,že zůstanu zalezlá v postýlce s noťáskem a budu chatovat a skajpovat(jo vim ,že se to píše jinak).Ale z mé skvělé představy mě vyvedl táta ,když nám řekl ,že maj nějaký poukazy či co na zámek v Loučni a ,že tam pojedem a pak přespíme u babi v HK.Takže já navrstvená jak největší cibule na světě vlezla do auta a jelo se.Na tom zámku to nebylo tak hrozný,ta historie je nějak spojená s čokoládou takže nám tam asi 5x dali ochutnat pokaždý nějakej jinej druh čokošky.HmmmˇˇJá je ,ale prokoukla měli tam milku a figaro. :DDD Ale tak nevadí ;D
Asi kolem osmi večer jsme dojeli k babičce a ta nám hned dala véču.Taky tak milujete svojí babičku?? :) Protože já tuhle přímo zbožňuju:- :D! Pak sem si tam zalezla k Pc a psala si s P. nebo teda spíš on se mnou ;D Ale to je fuk.
V neděli jsme jeli k tetě.Jelikož jsem měla narozky v září,tak jsem dostala nějaký finance:D a ještě takovej šátek.Jestli víte jak jsem v minulym článku měla ty kruhový šály,no tak tohle je akorát šátekˇˇAww takovej černej s různejma nápisama.No,potom jsme šly se ségrou a sestřenkou venčit Majkýho (13-týdení štěňátko) ,tomu se ven evidentně nechtělo tak nás furt tahal zpátky ke vchodu,tak ho sestřenka vzala do náruče a vypadlo jí někde vodítko.My jsme šly dál a zjistily to až pochvilce.Tak jsme tam hledaly ztracený vodítko :'DD A nakonec honily Majkýho ,který nám stačil zdrhnout.Pak jsme se jen vrátily na oběd k babičce a jeli dom.Babička nám samozřejmě nabalila ještě buchtu a nějaký další věci :DD Prostě babička! :) Večer jsem si pak zase psala,no hádejte s kým :DD No a on furt ,že mi něco chce říct ale trochu se bojí.Pak furt váhal jestli mi to má říct nebo ne.Nakonec mi to napsal rusky chytrouš jeden ještě s hrubkama.
Páč chodí na Ruštinu a já ne, tak jsem to zkopčila kámošce.Google překladač totiž umí velký hovno!:D Ta mi to nakonec přeložila do češtiny.Jak to tak vypadá P. se do mě zabouch.Nejlepší je ,že zrovna teď když to začal bejt zase můj dobrej kámoš.A potom mi nakonec ještě napsal ať to nechám plavat ,ale já to nechci nechat plavat.. jen nevim co mu na to říct?!Když už jsem šla,samozřejmě dobrou noc a sladké sny ;D A já šla.A ještě něco..Napsal mi nějakej trotl osmnáctiletej ze střední hotelovky u nás a jestli nechcu ven :'DDDDD Omg,já ho ani nemám v přátelích.To jsou dneska lidi ,ale otravný! :D Ale seru na něj ;D Tak hluboko jsem ještě nekleslaˇˇ Snad o.O Nojo, tak se zase stalo něco alespoň trochu 'zajímavího' a páč už je pozdě tak si jdu lehnout :P :D Dobróóóu.

Scarfs.

28. října 2012 v 13:37 | Fley^ |  Fashion.
Už je zima :DD Dobře tak vám asi ne, ale mě jo ;D Byla jsem nedávno na Andělu v Terranově a vyhlídla jsem si tam šálu, takovou hezkou barevnou je kruhová. A jsou k tomu i rukavice a čepice.aww je fakt pěkná') Tady něco pro inspiraciˇˇ


Láska sice zahřeje ,ale uhlí je uhlí.

26. října 2012 v 21:56 | Fley^ |  Daybook.
Uwáá. Právě si stahuju Hunger games,poslouchám písničky a piju horkej čaj.Sedim na posteli v teploučkym pyžámku s notebookem na klíně,píšu si s P. a mám se fajn.')) Co vy? jak si užíváte 'prázky'? Já jsem jenom doma.Měli jsme jet k babi a možná tam zítra pojedem.Včera jsem byla u zubaře a myslela ,že se pose*u!Odcházela jsem s hubou jako žáába :D
Jinak úkolů jsme dostali jak nas*áno :DD hlavně z fyziky a z mat.Učitelovi na fyz jeblo a nacpal nám úkolůů. Jsme ho totiž děsně prudili a on má kabinet hned ,že vejde ze třídy dveřma rovnou tam a on tam šel asi 3x tak sme si s holkama vzadu řikaly co tam asi dělá:'DD a prej V. ,,On si ho tam chodí hladit" :DDDD a pak tam byl asi 10 minut tak já řikám,,si ho tam hladí nějak dlouho ne?" :D jsme s kámoškou chytly takovej výtlem ,že on vylezl a byl celej převlečenej :DD Tak proč by se asi uprostřed hodiny šel převlíct do kabinetu ,že jo?! :D No a potom celej nasranej na konci hodiny nám dal asi 4 stránky v pracáku a ještě utrousil: ,, A poznámky o tom,co tam asi dělám si laskavě nechte pro sebe!" :DDDD No mi měly dost!
Nebo potom na kreslení.Tam chodí takovej hrooozně krásnej kluk a on se ohnul a byly mu vidět okraje trenek.')) Uwááá :D ňůůů♥ a pak A. celou hodinu..On je tak Boží , Má úžasnej zadek , já mu asi ukousnu nohu..:DDD Nemáte někdo nějakej dobrej film? Já už jich viděla hrozně moc ,ale chtěla bych nějakou dobrou komedii, klidně starší.
Normálně já ráno vstávala asi v půl jedenáctý, když je to volno ;D A teď si jdu uvařit čaj a jdu na chodbu ještě v pyžamu a tam na štaflích elektrikář :'DDDDD. Taky dobrý.Jistě jsem udělala dojem :-* :D. Jinak..píšu si na fb s jednim klukem. Je mu 16 a chodí do druhákuˇˇ a chce jít se mnou ven.Má už moje číslo.Když já nwm.Je to takový divný,když ho neznám ,jako nebojim se toho ,že by to byl nějakej úchyl..:D má asi 130 společnejch přátel proboha :DD Ale spíš nevim o čem bych s nim mluvila a tak.?!Zjistila jsem ,že neumim skoro nic s desetinnýma číslama, nebo aspoň si už pamatuju velký ho*no.Už máme zachvilku listopad ,že?Juhůů chcem jít s R. na Rozbřesk 2.část hned jak to dají do kin.Už se těšim,ikdyž jsem to četla asi 5x.Ách.Musim si koupit ještě nějaký džíny.Normálně jsem zjistila ,že my jsou skoro všechny velký:/ Je nějaký podezřelý:DD Mno nic,už nevím o čem mám psát,to zas bude slohovka :D Bye.


'England nails'

26. října 2012 v 17:24 | Fley^ |  Fashion.
Jojo,párkrát jsem je měla a chci je zas') Líbí?

Wish list 2012

26. října 2012 v 16:46 | Fley^
Tímhle mě inspiroval jeden blog.
Budu sem přidávat věci,co bych chěla splnit a budu škrtat ty co už mám hotové.

Nebýt závislák na facehooku.
Mít lepší známky ve škole.
Chodit dřív spát.
Zhubnout.
Nebýt tak líná
Nepomlouvat lidi
Být upřímná
Nový mobil
Něco jinýho s vlasama.
Mít se ráda takovou jaká jsem.
Šetřit na vánoce.
Jet do Anglie.
Fotka s tím úžasným autobusem nebo tel.budkou :D
Přestat jíst brambůrky a podobný sračky :D
Mít na vysvědčení nejhůř jednu trojku.
Nějaký šaty, ve kterejch nebudu vypadat jak buřt. o.O
Nějaký legíny.
Mikinu s " ušima " na kapuci


Beauty and a beat.

25. října 2012 v 23:39 | Fley^ |  Gallery
Slyšeli jste jí už určitě všichni.. :D Podle mě je fakt povedená')) Tak jen pár fotek.


Converse or Vans?

25. října 2012 v 17:41 | Fley^ |  Fashion.
Tákže.V dnešní době má conversky asi každý.Vysoké,nízké nebo ty úplně pod kolena.Hodně barev a design pro holky i kluky. Čím dál tím víc oblíbené jsou ,ale taky boty Vans.Kotníkové boty v různých barvách ,ale i s různými motivy. Chci vědět váš názor.Co máte radši? Conversky nebo Vans? Nemusíte je mít, spíš co se vám víc líbí ,nebo jaké by ste chtěly.

Blah blah blah.

22. října 2012 v 21:32 | Fley^ |  Daybook.
Hello.
Tak jsem si včera psala s P. asi až do půl dvanáctý na skype.. :DD já ,ale fakt nevim co teď bude ,ale myslim ,že zůstaneme kámoši')) každopádně i tak jsem ráda ,že ho mám♥ V sobotu jsme s holkama spaly na skaut a koukaly na In time je to fakt Úžasnej film, tak si ho pusťte,kdo jste ho neviděl.Úkolů jak nasráno,jsem úplně vypatlaná.. matika mi nejde,nejlepší známky mám z chemie. o.O To jsou věci.Jak jedu do tý Anglie v březnu tak tam jede letos strašně moc lidí! Od nás tak třetina z áčka taky a spousta dalších lidí.Doufám ,že pojede aspoň pár prvákůů~hokejistůů^^ Mamka je teď nemocná ,ale až se uzdraví budu jí otravovat ať se mnou jde ke kadeřnici..Asi si chci obarvit vlasy na takovou tu tmavě hnědou-skoro černou'))A nějak to sestříhat nebo nevim.Prostě chci něco jinýho už.Co si mám s tim udělat?^^
Dneska byl nějakej vadnej den :DD jsme se celej den něčemu tlemily ,ale né takový ty každodenní výtlemy ,ale jako výbuchy smíchu na půl hodiny ,že nás učitelky posílaly na chodbu :'DDD! Jinak psali jsme z Mat,Čj,Aj,Frj a děj. Z matiky bych mohla mít 2 a hrozně si jí přeju!měla jsem 8 věcí z devíti ,takže za jedna to nebude ;D jinak 1- z Aj a 1 z děj!
Oh yeah.13.listopadu jsou třídnice.. takžéé učit,učit,učit ať mám dobrý známky :DDD teda to je představa rodičů ,ale já na to seru ,úkoly na poslední chvíli nebo až ve school a pak se divim ,že mám známky na hovno.. Dneska jsme na tv chcípali a myslely že " kobru" zabijem (-> to je naše úča ;D) celou hodinu jsme běhaly a běhaly a já u toho funěla jako když chcípá hroch:-* :DDDD Ale tak nevadí,mmch teď si píšu s P. (opět)..Tumtududum.Ale jinak jsem naprosto v pořádku :D!
Zítra test z konverzce.grrrr jak já ten předmět nemám ráda.Jinak včera docela zabitej ask s Cassie :DDD Ehm..kapusto?:'D
Jdu spinkat/slintat do polštáře.~Good night~


Nejňuňatější♥ (tu pohádku zbožňuju od dětství až do teď:-*)

You know my name,not my story.

19. října 2012 v 16:13 | Fley^ |  Daybook.
Víte co je New? V. dala kopačky P.a ten je teďka z toho na sračky a kdo ho musí utěšovat?Já.Což ,ale neznamená ,že ho furt chci.. už jsem se z toho tak nějak dostala a všem vám moc děkuju za podporu ;)) Páč Fley^ je prostě psychoo a než se dostane z depky tak uteče 546675743 let.Jinak ve school nic novýho :/ Ve fyzice samý sračky ,který asi nikdy nepochopim, v Bio samý šutry ,že mi z toho jebne ;D Mám 1 ze zem a 2 z Aj(chtěla jsem jedničku ,ale 2 je taky dobrá)
Včera bylo teplo a já byla zas nabalená jak eskymák :DDDD Tuhle věc na podzimu nesnášim , když je ráno zima jak v ..Rusku a po škole zas teplo.Zítra zase všichni zkouší ,píšem hovno umim,no jako vždycky ;D Jediný z čeho mám teď super známky je chemie a frájina :33 Z češtiny mi vychází 3 a z matiky též :DD Ale z matiky jsem s trojkou smířená a popravdě za ní budu ještě ráda)) Včera zas nultá hodina -> Matikáá.Se posrala ne?? Ale aspoň nám dneska odpadla'))
V pátek (za týden) nejspíš půjdem na Hokej!Rytíři vs. Vítkovice.. Chjuhýý se už těšim.CHňóóó.Uvidim zas Jarouška :DDDDDD
To zní děsně přihřátě ,ale nevadí..:DDD Tak joo,asi už bych mohla jít spát ne? Tak já jdu..
MěJte se FaMfÁrOvĚ.