Listopad 2012

Hands up and touch the sky.

30. listopadu 2012 v 16:19 | Fley^ |  Daybook.
Aloha babes.
Jak se vede?Konečně pátek!Yeah.Sice jsem od pondělka byla doma a ležela v posteli ,ale na víkend jsem se už těšila.
Dneska jsem se zase objevila ve škole.. a pořád do kola opakovala učitelům,,já tu nebyla " nebo ,, nemám žádné výpisky" apod. fuuu proč jsou všichni tak otravný?!:D Jako tenhle pomeranč-,- klik. hej Aný?:D nejlepší!. V matice Thalaetovy kružnice,..total nestíhám nevermind. Hej,mi psal jeden kluk ne.. prej co děláš? ,, normálka snídám u kompu" ,, to já jsem ještě v posteli" :D ,,nechceš ke mně pod peřinku?" tak u toho jsem málem chcípla smíchy:DD a dneska ráno: ,, necheš mě přijet zahřát?" Are you fucking kidding me? jinak pohodaa~ akorát chodí do druháku.. :'DD
Jsem měla dneska jet se ségrou do Prahy do Metropole ,ale nakonec nic ,páč tam na nás měla čekat mamka a jakože vánoční nákupy.. ,ale rychle jí odvolali do práce.Jí tam přivezli nějakýho důležitýho pacienta.. takže tam pojedeme v neděli. Mamka se ségrou by prej šly na Rozbřesk a já,páč tam už byla tak bych si zatim vesele trajdala po obchodech:D
Když padla ta Praha tak jsem aspoň byla se ségrou u nás ve městě a koupila už dárek pro kámošku a pro sestřenku.
Aspoň něco už mám:D:) Nastavim si asi pod záhlaví odpočítávání dnů do Vánoc.Opičím se po Jackie. Jinak na tenhle víkend plánuju udělat aspoň dva 'články' na ten projekt 20 dní.To do Vánoc nestíhám kruci:D Jinak,právě se na youtube nahrává ta videoodpověď..celý 4% hele;D Fajne no~ tak já jdu se psem.Pá:-*


It's all one big nightmare!

26. listopadu 2012 v 19:59 | Fley^ |  Daybook.
Guten tag.
Tak co,nakupujete už dárky na vánoce?Já ne:/ Jsem nějaká nachcípaná,prej asi chřipka.. Tak jsem si dneska ležela v posteli,pila sračkoidní bylinkovej čaj,měřila si teplotu,zkoušela udělat nový dess na blog,četla si,posluchala písničky,koukala na telku,zkoušela se učitˇˇProstě 'klidový režim' :D Ale mě to neba:/Rodiče přemýšlí ,že by jsme všici jeli na Vánoce na hory.
Jako i Štědrej večer ,že by se tam slavil.Buďto někde na Šumavě a nebo mimo ten Štědrej den ,ale v Rakousku') Už se těšim na hory!Zimu mám ráda.Teda jako když je sníh a né nějaká břečka ,ale jinak lyžování ta vánoční atmosféra atd.
Jinak rozhodla jsem se ,že zruším 'Affs'.. jo dělá to teď víc lidí ,ale já už jsme to chtěla udělat dlouho.
Udělám místo toho jen Favourites a to když se mi něčí blog bude líbit,nebo mě nějak zaujme;) Nebaví mě chodit na nějaké blogy jenom protože musím.Nechci to brát jako povinnost!Napíšu si tam jen oblíbence;) Jestli vám to vadí,nemusíte ke mně už chodit.Jsem zase půldne proklikala na we♥it máčkáním ♥it ..fakt už závislák ty jo:DD když já ty obrázky prostě nemám kam jinam dát než sem-,- Takže čekejte další záplavu fotek.

3.den - Co si přeju k vánocům.

24. listopadu 2012 v 21:58 | Fley^ |  20 days project.

Tolik toho neni:D:)

Huh?

22. listopadu 2012 v 19:59 | Fley^ |  Daybook.
Salut.
Když píšu tenhle článek,stahuju přitom písničky,obíhám affs,koukám na film a ještě dalších 159596 věcí-,-
Je mi total blbě hale..včera jsem měla horečku,ale dneska byla nultá na Aj a já tam musela.. teď mám zas horečku ,ale zítra nultou mám dopisovat jeden test z matiky.Fuu.Jen se zahrabat a v klidu umřít.'D Fley^ je total na sračky..
Dostala jsem z Aj dvě jedničky:-* juhůů aspoň něco pozitivního;) Já vim vždycky píšu co mám za známky:DD Ale ne já se každou jedničkou ráda pochlubim,páč je jich fakt mizerně málo'D Dneska mě úča vyvolala na chemii.Já pí*a si nedokázala vzpomenout a vyčíslit tak debilně lehkou rovnici-,- Nojo,na zkoušení můj mozek vždy upadne do hoodně hlubokého komatu a vzpamatuje se až občas na test.Máte taky tak debilní mozek?:D Myslim ,že ne:-* Jinak kámoška chce abych s ní šla do tanečních se kouknout na jejího bráchu a ještě naší kámošku..néé:D Fley^ vypadá v šatech jako bramboraa'/
Ještě těm lidem způsobím celoživotní trauma.Dneska jsem si ráno přivstala a vyžehlila vlachyyˇ Ano a byly rovný!:D
O tělák jsem necvičila(jak jsem měla ten límec,tak ještě týden nebudu,YES) tak jsme s Aný poslouchaly' )*
Už se těšim do Anglie!Oh yeah bude to fáájn.Jo to taky píšu furt já vim:D Sem hrozně otravnej člověk.
Ještě se naučit zem,fyz,prp,mat..jebne mi.Jdu si pro čaj.Miluju ho♥ A pak do postýlky.Bááj:-*


2.den - Moje nejoblíbenější písničky.

20. listopadu 2012 v 19:49 | Fley^ |  20 days project.
Takže:D♥

Poslouchám prostě všechno možný,zkrátka co se mi líbí a svý kecy si nech:-*
Ano,je stará a oposlouchaná ,ale vždycky se mi pří ní vybaví prázdniny a léto♥'))


To samý jako u Ma chérie;)

To je asi vše.Dyštak něco ještě přidám :)
1.den - Dvacet faktů o mně.

18. listopadu 2012 v 15:48 | Fley^ |  20 days project.
Ano taky jsem s tím začala:D Už to maj skoro všichni, ale každej to má jinak.Někdo má ten projekt třeba na 30 dní někdo na 15 ,ale tak každýho věc.Já jsem si ty 'zadání' trochu upravila,ale to asi každej;) Tak tu máte o mně 20 faktů..nevěděla jsem co psát tak jsou to takový kraviny:DD Ale je to pravda'))


Dát někomu žvejku je jako obchod z drogama. 'Nic si neviděl, nic si neslyšel a nikomu neřikej, že to máš odemě!'.

17. listopadu 2012 v 21:59 | Fley^ |  Daybook.
Čau mňau:-*
Tákže asi před hoďkou jsem přijela z toho kina.Bylo to nejlibovější,nejlepšejší,úžasný a prostě..:O:D!Fákt:)Prostě super;)
Jelo nás tam celkem šest holek ze třídy + jeden kluk:D Jsme si předtim ještě byli v Mekáči ,ale my s R. jsme si koupily jenom kolu') a neviděly nikde ostatní..tak jsme si sedly tam kde bylo volno a najednou vedle nás další holka od nás ze třídy:DD
Prostě náhoda jak prase.Pak už jsme teda šly,ten sál byl celej plnej!My si tam dělaly rezervaci asi už před týdnem a měly ty nejlepší místa úplně nahoře vzadu:-* Hej ,ale vážně..bylo to super!O čem to ,ale bylo vám psát nebudu:) Běžte si na to radši samy;) Potom jsme ještě šly do Newyorkeru a do C&A Nic moc se mi tam ,ale nelíbilo a hlavně nebyl čas;) Tak já stejně tam teď někdy pojedu ještě s mamkou pro čepici,šálu atd. Jinak od pátka mám límec:'DD jojo to byla Fley^ zase jednou šikovná a dělala o tělocvik kotrmelec dozadu:-* Jelikož naše paňčelka je děsně vychcaná a furt jí to nebylo dost dobrý tak to dopadlo tak,že mám bloklej krk:DD tak mě babi vzala v pátek k fyzioterapeutovi.Netušim co to slovo znamená ,ale ten chlapík my fakt pomohl')Asi ho půjdu obejmout. A víte co mi řekl?:DDD Prej:,, to musíš ten krk nějak posilovat.To chce nějakýho pěknýho blonďáka ,aby si při líbání hodně zakláněla krk." :DDDD Pobavilo no.
V pátek jsem teda nebyla ve škole,takže jsem prošvihla test z mat takže ho budu dopisovat:/Nééé:DTam s ní v tom kabinetě nevydržim o.O Chjoo,už nevim co psát..dochází nápady.Těšim se na Vánoce! ve středu asi začnu kupovat dárkyˇˇAle ještě nevim,co třeba tátovi a dědovi a tak:D!To je vždycky nejhorší!:/ Jo a víte co mi Aný zjistila na ájině?! Že moje přezdívka Fley^ znamená drbna :DDD to se ,ale fakt hodí.Mějte se')


Ask me.

16. listopadu 2012 v 8:46 | Fley^ |  Trash
Čauky. Takovýhle 'článek' mělo už hodně blogů a mě se to zalíbilo takže je to tu :D Prostě se mě ptejte na cokoliv, co chcete o mně vědět a pokud to nebude moc osobní ráda vám odpovím ;)).
Otázky pište do komentářů a ještě si dyštak napište jestli chcete spíš videoodpověď a nebo to chcete jen napsat'3One more night.

13. listopadu 2012 v 19:59 | Fley^ |  Daybook.
Čuuus.~
Tak jak jde život?U mě velká bída.Dneska byly třídní schůzky -,- No dobře, až tak velká bída to není,ale..
Učitelky zase spoustu keců k tomu,že jsem chytrá ale měla bych lepší známky kdybych dávala víc pozorˇˇ
Přišel můj účet za telefon a jejda.. no vypadá to ,že teď můžu volat akorát tak z okna:DD Hohohoo blíží se nám Vánoce. o.O
Už bych pomalu mohla začít schánět dárky!Už mámnějaký vymyšlený;) Včera jsem si byla kupovat novou řasenku a pudr,páč už mi to všecko dochází.Mám 1 z Aj a Prp!Joo:D A dnes nebyla matika:-* Páč kvůli třídním schůzkám jsme měli nišší gympl zkráceno do 11:45.Johohóóó. Co mám ještě psát? Jo, P. se mnou chce zas chodit ,ale já mu napsala ,že ho mám ráda a je to můj nej kámoš ,ale chodit s nim znova nebudu.Mám svý důvody:-*!Tak fajnee už budu končit,jinak tu usnu:D
~GOOD NIGHT~


Samota je krásná ale ne navždy.

11. listopadu 2012 v 20:49 | Fley^ |  Daybook.
Čauteˇˇ
Teď se asi ani nic moc úžasnýho nedělo.Celkem nudný týden')Zazimovávali jsme zahradu takže největší zábava:'DD
Jinak začla jsem si psát s kámoškou se ,kterou jsme se vloni nějak přestaly bavit.Protože jsem skoro celý září chyběla, tak si sedla s jinou holkou.Celkem mě to dost mrzelo a ona mi teď napsala ,že ví ,že je děsná kráva a ,že je jí to hrozně líto a jestli se zas nemůžem bavit')).Jinak v sobotu jedem do kina na Rozbřesk;)Už se moc těšímˇˇPak asi zajdem do Meka na oběd a půjdem se mrknout so Newyorkeru.Psali jsme test z chemie + já dopisovala a mám 1,1! :D Taky jsme psali mat ,ale tu nám přinese až zítra.Mamka prej ať už napíšu ježíškovi, že to nechce shánět na poslední chvíly:DD.Nevim co bych ,ale psala dřív:/
Chci novej mobil.Páč ten starej už je v rozkladu (padá z něj kryt,seká se).Pak bych chtěla takový ty legíny se vzorem nějakym.
Potřebuju ještě nějaký mikiny a džíny.Taky jak jedu v březnu do tý Anglie tak ,že je to taky prej jako půla mejch dárků k vánocům:D Už mi taky dochází řasenka sakra:D Zítra po škole si zajdu do drogerky a nějakou si asi koupím')Máme zase do čtvrt na pět.Mě jebne o.O!Sem slíbila ,že vezmu foťák na volnou hodinu a ,že se s J. B. a s A. půjdeme fotit.Jestli najdu nějaký nový baterky.Jinak v pátek sem si asi do jedenácti psala s P. Asi tři hodiny jsme si psalio.O To zas budou rodiče nadávat kolik jsem toho propsala:D!Včera s J. asi tři hodiny na skypu :'DDD já nemohla. Ona si na webku nalepila jízdenku na bus, tak já sem si tam nalepila nějakej lísteček co sem našla na stole :'DD Zase jsem koukala na Terkel má problém. Je to ten nejdebilnější a zároveň nejlepší film:D* Taková kravina ,ale nasmějete se u toho;) Dala bych vám sem nějaký písničky ,ale žádný nový teď zrovna nemám'( Asi jenom tuhle Je úžasná')) Je z Prciček 4 na konci:)* Poslouchám jí furt do kola:DD Zachvilku mě asi omrzí:/ Nějaké nové písničky??:) Proč mám pocit ,že přez rok je o písničky nouze a o prázdniny je jich jak nas*áno?Znáte to..Žijeme len raz,Ma cherié,Tacata,Balada,Michael Telo. Ale je to asi tim ,že už neni ta prázdninová nálada takže ani nepřipadá v úvahu ,že by ste ji teď poslouchali víc než v létě;) Taky už sou pěkně ohraný:D Ale asi si jí v mobilu nechám') Taky vás sere,když posloucháte písničky na mobilu a najednou vám tam naskočí nějaká takováhle stará a oposlouchaná?:D Fuuu -> Nejhorší -,- Zítra nebo někdy bych chtěla začít s psaním Fanfiction ,už se k tomu dlouho chystám;)Mno nic..Musim si ještě vytisknout referát na hudebku a podívat se na Ájinuˇˇ Takže zatím :-* A netýrejte svý plyšáky ,protože oni jsou taky lidi.No skoro:D Bye')